Basın

GAYRİMENKUL SATIŞINDA YENİ TRENDLER

11.05.2017

Gayrimenkul İçin Strateji Platformu’nun (GİSP) düzenlediği, “Gayrimenkul Satışında Yeni Trendler” başlıklı yuvarlak masa toplantısı üyelerin, ‘GİSP Genç’ takımının ve gayrimenkul satış sektörününü oyuncularıyla gerçekleştirildi.

Basın Bülteni
DAR GELİRLİLER İÇİN KONUT POLİTİKALARI

08.06.2017

Gayrimenkul İçin Strateji Platformu’nun (GİSP) düzenlediği, “Dar Gelirliler İçin Konut Politikaları” yuvarlak masa toplantısı, CRE Danışmanlık Kurucu Ortağı Gülcemal Alhanlıoğlu ve TSKB Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Makbule Yönel Maya sunumlarıyla ve GİSP üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Basın Bülteni
Gayrimenkul sektörü artık datayla yönetilecek

04.04.2017

Gayrimenkul İçin Strateji Platformu (GİSP) tarafından düzenlenen yuvarlak masa toplantısının konuğu TÜVİMER Genel Müdürü İshak Kurtuluş Altun oldu.

Basın Bülteni
BOĞAZİÇİ YENİLENECEK!

09.03.2017

Gayrimenkul İçin Strateji Platformu’nun (GİSP) düzenlediği, “Boğaziçi’nin Geleceği” başlıklı yuvarlak masa toplantısı, üyelerin ve ‘GİSP Genç’ takımının katılımıyla gerçekleşti.

Basın Bülteni
YENİ NESLİN BEKLENTİLERİNİ ÇÖZENLER KAZANACAK!

14.02.2017

Gayrimenkul İçin Strateji Platformu’nun (GİSP) düzenlediği, “Yeni Neslin Gayrimenkul Beklentileri” başlıklı toplantı, GİSP üyeleri ve gayrimenkul sektörünün farklı alanlarından isimlerin katılımıyla Kanyon JointIdea ofisinde gerçekleşti.

Basın Bülteni
Teknoloji, Gayrimenkulle ilgili bildiğimiz herşeyi değiştirecek

19.01.2017

Gayrimenkul İçin Strateji Platformu’nun (GİSP) düzenlediği, “Gayrimenkul ve Teknoloji” başlıklı yuvarlak masa toplantısı, üyelerin ve ‘GİSP Genç’ takımının katılımıyla gerçekleşti.

Basın Bülteni
Sektörün 2017 Gayrimenkul öngörüleri paylaşıldı

14.12.2016

Gayrimenkul Türkiye (GMTR) Dergisi ve Gayrimenkul İçin Strateji Platformu’nun (GİSP) ortaklaşa düzenlediği, “2017 Gayrimenkul Sektörü Öngörüleri” yuvarlak masa toplantısına, PWC Türkiye ev sahipliği yaptı.

Basın Bülteni
Gayrimenkul sertifikaları kentsel dönüşüme finansman yaratır mı?

08.12.2016

Gayrimenkul İçin Strateji Platformu’nun (GİSP) düzenlediği, “Gayrimenkul Sertifikaları ve Yeni Finansman Araçları” başlıklı yuvarlak masa toplantısı, GİSP üyelerinin ve sektörün diğer temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Basın Bülteni
Gayrimenkul İçin Strateji Platformu'nda yeni dönem

17.11.2016

Türkiye'nin ilk gayrimenkul think-tank'i olan Gayrimenkul için Strateji Platformu (GİSP) sektörün farklı kollarını temsil eden yeni yönetimini seçti.

Basın Bülteni
Kentsel dönüşüm yeni düzenlemeyle hız kazanacak

17.11.2016

Gayrimenkul İçin Strateji Platformu’nun (GİSP) düzenlediği, “Kentsel Dönüşümde Yeni Düzenleme Ve Yeni Dönem” başlıklı toplantı üyelerin ve gayrimenkul sektörünün farklı alanlarından katılımcılarla gerçekleştirildi. Değişen kentsel dönüşüm yönetmeliği ile birlikte dönüşümde yatırımcının yolunun nasıl açılacağı tartışıldı ve çeşitli senaryolar üretildi.

Basın Bülteni
GİSP, GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜN YARININI TARTIŞTI

Gayrimenkul İçin Strateji Platformu (GİSP), üyelerinin katıldığı, geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen iki günlük çalıştayda, 2015 sonrasında gayrimenkul sektörünün nasıl şekilleneceğini tartıştı, çeşitli senaryolar üretti.

Bülten
KISA VADEDE KONUTTA BALON TEHLİKESİ YOK, ANCAK ÖNLEM ALINMALI...

CNR EXPO’da düzenlenen Emlak 2013 Fuarı kapsamında, Gayrimenkul için Strateji Platformu (GİSP) tarafından gerçekleştirilen “Türkiye’deki Gayrimenkul Projeleri Finansman Yöntemleri” başlıklı oturumun Moderatörlüğünü GİSP Başkanı Gürler Ünlü yaptı. Logos Portföy Yönetim Kurulu Üyesi Berrin Önder, Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği Başkanı Bekir Yener Yıldırım ve Soyak Holding CEO’su ve GYODER Yönetim Kurulu Üyesi Dr. M. Emre Çamlıbel konuşmacı olarak yer aldılar.

Bülten
“İSTANBUL İÇİN İŞBİRLİĞİ PLATFORMU” KURULUYOR!

CNR EXPO’da düzenlenen Emlak 2013 Fuarı kapsamında, Gayrimenkul için Strateji Platformu (GİSP) tarafından gerçekleştirilen “İstanbul’un, Gayrimenkulde “Marka Kent” Yolculuğu” başlıklı oturumun Moderatörlüğünü GİSP Başkan Yardımcısı/EA İnşaat Genel Müdürü Hakan Gümüş yaptı.Cushman & Wakefield Ülke Başkanı Haluk Sur ve Global Magic Brands CEO’su Ömer Şengüler konuşmacı olarak yer aldılar.

Bülten
İSTANBUL’UN MARKA DEĞERİNİ YÜKSELTMEK İÇİN BÜYÜK BULUŞMA…

Farklı sektörlerden güçlü isimler, İstanbul’un uluslararası algısını yönetmek, gayrimenkul alanında marka değerini yükseltmek için 18 Nisan 2013 günü, Gayrimenkul İçin Strateji Platformu'nun (GİSP) organizasyonuyla bir araya geldi.

Bülten
GAYRİMENKUL İÇİN STRATEJİ PLATFORMU, YABANCI YATIRIMCIYA TÜRK GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜ TANITTI

19.01.2017

Bağımsız think-tank kuruluşu Gayrimenkul için Strateji Platformu (GİSP), MIPIM 2013’de yabancı yatırımcılar için bir toplantı düzenleyerek Türk gayrimenkul piyasası ile ilgili bilgi verdi.

Bülten
YENİ KDV DÜZENLEMESİ İLE REKABET KALİTEDEN KDV ORANINA KAYACAK

KDV oranları konusunda yaşanan belirsizliğin sona ermiş olmasının sevindirici olduğunu vurgulayan Gayrimenkul İçin Strateji Platformu Başkanı Gürler Ünlü, gayrimenkul sektöründeki rekabet alanının, konutlarda sunulan kaliteden, uygulanan KDV oranına kayacağını söyledi.

Bülten
İSTANBUL GAYRİMENKULDE MARKALAŞACAK...

İstanbul'un gayrimenkulde nasıl markalaşabileceği, GİSP'in İst.'un Marka Değerinin Yükseltilmesi panelinde tartışıldı.

GİSP, İSTANBUL’UN GAYRİMENKULDE MARKALAŞMASINI MASAYA YATIRIYOR

Gayrimenkul İçin Strateji Platformu (GİSP), bir dizi panel, söyleşi ve konferanstan oluşan ‘Gayrimenkul İçin Strateji Toplantıları’nın ilkini 13 Aralık 2012’de düzenliyor. “İstanbul’un Marka Değerinin Yükseltilmesi” başlıklı panel, Yapı-Endüstri Merkezi’nde saat 09:30’da başlayacak.

Bülten
"KDV" YASASI HAKKINDA GİSP GÖRÜŞÜ...

19.01.2017

Sektörde "KDV" yasası olarak bilinen Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun Hakkında GİSP görüşünü yansıtan basın bülteni yayınlandı.

Bülten
"KENTSEL DÖNÜŞÜM" YASASI HAKKINDA GİSP GÖRÜŞÜ...

Kamuoyunda "Kentsel Dönüşüm" yasası olarak bilinen Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun Hakkında GİSP görüşünü yansıtan basın bülteni yayınlandı.

Bülten
GAYRİMENKUL İÇİN STRATEJİ PLATFORMU KURULDU.

Gayrimenkul alanında "think tank" olarak çalışmak üzere Gayrimenkul İçin Strateji Platformu kuruldu.

Bülten